Startuj z nami | | Newsletter | Forum | Mapa strony | Kontakt   
strona g³ówna wy¶lij e-mail znajd¼ na stronieStrona główna > NASZ KLUB > Klubowicze

Poznajmy się – oto członkowie naszego Klubu, którzy zamieścili swoje zdjęcia i dane na stronie. Jeśli chcesz do nas dołączyć, prześlij swoje elektroniczne zdjęcie, dane kontaktowe oraz kilka słów o sobie na adres website@rrclub.pl  
Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem Klubu, a chcesz nim zostać, dowiesz się jak to zrobić...   klikając
tutaj 

Paulina Berndt... nick: Paulina Berndt

Miejscowość: Berlin / Zielona Góra
E-mail
paulina.berndt@gmx.de

Kilka słów o sobie
: Mam Rodezjana Epira Pręgowce z Jasienia, ur. 19.01.2001. Działam aktywnie na rzecz Klubu i zachęcam wszystkich zainteresowanych do współpracy. Dbajmy o nasze Rodezjany!!!


Katarzyna Bijan... nick: Almika

Miejscowość: Mysłowice
E-mail: katarzyna.bijan@upc.com.pl
Kilka słów o sobie: Jestem właścicielką suni rasy Rhodesian Ridgeback o imieniu Changa. Tak nazywamy ją domowo. Jej rodowodowe imię to Ijaba co oznacza "spełnione marzenie" i w istocie jest naszym spełnionym marzeniem. O rhodesianie marzyłam wiele lat i w końcu jest! Nareszcie! Dołączyła do naszej rodzinki: mnie, męża i naszej córki Ali. Mamy jeszcze kota Czesława wielkiego indywidualistę. On jako jedyny mało entuzjastycznie powitał Changę:) Moją wielką pasją są konie. Od prawie 20lat jeżdżę konno i cicho liczę na to, że Changa polubi konie tak jak ja ;)


Asia Borowiec... nick: Asia

Miejscowość: Kraków
Tel.: +48 504 922621
GG: 7450614
E-mail:
mozikowa@gmail.com  
Kilka słów o sobie: Jestem przeszczęśliwą posiadaczka WSPANIAŁEGO rodezjana o imieniu MATABO "MOZI" Folwark Zwierzęcy. Dzięki niemu uległo zmianie, oczywiscie na lepsze, całe moje i nie tylko życie. Zjeździliśmy z naszym psem całą Europe, od wystawy do wystawy 
:-) Stało się to naszą pasją, sposobem na spędzanie wolnego czasu. W Klubie zajmuję się administrowaniem strony internetowej, tworzeniem bazy danych wyników z wystaw oraz rankingiem wystawowym psów, suk, hodowli klubowych.
Rodezjany IS MY LIFE :-)))


Gosia Branny... nick: Gosia Branny

Miejscowość: Kraków - Rząska
Tel.: +48 12 637-75-17
Tel.: +48 505 379-009
E-mail
hodowla@folwarkzwierzecy.pl
Kilka słów o sobie: Hodowlą psów zajmuję się od 1984 roku, jestem wielką miłośniczką rodezjanów. Posiadam 3 wspaniałe suczki i 2 dorodne samce tej rasy. Szczególnie interesują mnie amerykańskie linie hodowlane. Chętnie podzielę się doświadczeniami.


Witold Czarnota

 

Miejscowość: Wrocław
Tel.: (071) 311-24-18
E-mail:
witoldczarnota@wp.pl
Kilka słów o sobie: Mam rodezjankę Edeni od 2001 roku.


Małgorzata Dębska... nick: Gocha

 

Miejscowość: Warszawa
Tel.: 606 46-52-63
Tel.: 
E-mail
mdebska@poczta.neostrada.pl
Kilka słów o sobie: J
esteśmy właścicielami ślicznej Brandy z hodowli z Werwą.


Grzegorz Gajowniczek

Miejscowość: Białystok
Tel.: -
E-mail:
ggajowniczek@interia.pl
Kilka słów o sobie: Na swojego RR jeszcze czekam, ale mam nadzieję, że już niedługo.


Beata Gargas... nick: Beata z Kadamby

Miejscowość: Kraków
Tel.: (+48) 12 266 89 88
E-mail:
zunabi@gmail.com
Kilka słów o sobie
Razem z Jackiem Pręgowskim mamy trzy rodezjany: Zunabi Zimo Folwark Zwierzęcy oraz Kariuki Kezu i Ekuseni Erbi, ktore urodziły się w naszej hodowli i zostały z nami. Mieszkam w Krakowie od zawsze i również od zawsze kocham zwierzęta, bez których nie wyobrażam sobie życia. Prowadzę domową hodowlę "Safari-Kadamba" - to moja pasja i duma. Chętnie odpowiem na pytania związane z rasą czy hodowlą.


Izabela Gołąb... nick: Izabela Gołąb

Miejscowość: Bytom
Skype: makorikori
Tel.: (+48) 698 658 383

E-mail: iza@makorikori.pl

Kilka słów o sobie: Moje stadko to mąż, dwójka dzieci, trzecie rude i… zielona fruwająca. Ruda, sucz moja ukochana to - Gabby Gayle Leo Ginger,  jest z nami od  dwóch lat i od tego czasu wszystko kręci się wokół rudości. Cały wolny czas lub większość spędzamy razem. Wystawy, agility i oczywiście spacery, z takimi jak my, pozytywnie zakręconymi na punkcie swoich czworonogów, to lubimy najbardziej. Co jeszcze? Pasja i fascynacja rasą spowodowały, że postanowiłam założyć domową hodowlę „Makorikori”, której założycielką jest nasza Gabby.
Od niedawna, jestem zaangażowana  w sprawy naszego klubu, kontakt z klubowiczami należy do mnie, jeśli macie jakieś pytania, uwagi – zapraszam!


Edyta Gwarda-Gruszczyńska... nick: Juzek

 

Miejscowość: Kopanka / Łódź
Tel.: +48 609 825 353
E-mail: kontakt@juziajuzi.pl
Kilka słów o sobie: Nasze życie zmieniło się kiedy zagościła w nim Juzia. Od tego dnia staliśmy się miłośnikami zwierząt, które potrafią nauczyć człowieka pięknych zachowań. Te zachowania to niezależność, zaufanie, przyjaźń, wielka miłość do bliskich. W dzisiejszym świecie to cechy warte kontynuacji i przetrwania. Uwielbiamy te duże rudzielce o wielkich sercach z kreską na plecach!!!

Magda Kaźmierczak... nick: Magda K

 

Miejscowość: Bielsko Biała
Tel.: +48 33 819 45 90, +48 602 552 799
GG: 7450614
E-mail:
afstea@wp.pl  
Kilka słów o sobie: Moimi wymarzonymi psami były najpierw collie, a 7 lat temu zakochałam się w rodezjanach i tak już zostało. Mam 9 letniego collcia Silwera i dwie niesamowite rodezjanki: Evorę Pręgowce z Jasienia i jej córkę Myori Sarnia Przełęcz, "własnoręcznie" urodzoną i tochę źle wychowaną. Stada dopełniają 3 koty: 10-letni syberian Finbar, 7- letni pers Toldo i 4-letni rozbijaka mainkoon - Axel.
Pozdrawiam Magda Kaźmierczak

Piotr Kropidłowski

Miejscowość: Łomianki
Tel.: (022) 751-74-40
Tel.: 0606 342-443 
E-mail
pkropidlowski@mmm.com
Kilka słów o sobie: Jestem właścicielem 2-letniego BASTERA, pięknego, silnego rodezjana. Lubię długie spacery z moim psem, szczególnie po trudnym dniu w pracy. Mamy w domu też kota (syjam), oba zwierzaki może się nie przyjaźnią, ale przynajmniej się tolerują.


Małgorzata Kuszwara

 

Miejscowość: Krasny Młyn
Tel.: (071) 302-93-63
Tel.: 0605 370-430
E-mail
krasnymlyn@interia.pl
 
Kilka słów o sobie: Z moją ukochaną rasą spotkałam się już w latach 80-tych, ale sen o własnym rhodesianie mógł się spełnić dopiero po kilkunastu latach. Teraz nadrabiam te stracone lata potrójnie - dzięki Arii, Kobrze i Krokusowi (zwanemu Krogulcem...). Z zawodu jestem zootechnikiem. Chętnie pomogę w działalnościach Klubu.


Monika Loda... nick: monika_bu

Miejscowość: Gliwice
Tel.: (032) 301-12-10
E-mail:
jalopeura@op.pl
Kilka słów o sobie: Rodezjany rządzą moim życiem od 1999 roku. To moja największa pasja, która pochłania mnie całkowicie. Mam wyczekanego, wymarzonego, najwspanialszego na świecie pieska o imieniu Bu (Harjaselan Jalopeura) urodzonego w 2003 r i nie ukrywam, że marzę o kolejnym. Od momentu powstania klubowej inicjatywy o nazwie Pogotowie Adopcyjne, mam zaszczyt opieki nad tym przedsięwzięciem. Koordynuję adopcje rodezjanów i rodezjanowych mieszańców, które potrzebują pomocy. Oczywiście Pogotowie to nie tylko ja, to przede wszystkim mnóstwo wspaniałych osób, które chętnie pomagają jak tylko mogą i biorą udział w poszczególnych akcjach adopcyjnych. Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)


Jerzy Makuch

Miejscowość: Warszawa
Tel.: (022) 659-32-57
Tel.: 501 20-19-22
E-mail
jolanta.makuch@neostrada.pl  
Kilka słów o sobie: Jestem szczęśliwym właścicielem RR o imieniu wystawowym Akamba z hodowli Guerenica, domowo zwanym Czaka. W soboty i niedziele można nas spotkać na Polach Mokotowskich.


Małgorzata Nowak... nick: małgorzata_n

Miejscowość: Białystok
Tel.: (085) 74-28-778
Tel.: 604 55-00-99
E-mail:
gonowak@tlen.pl
Kilka słów o sobie: Jestem szczęśliwą posiadaczką 7-miesięcznej Dakoty z Werwą. Zaczęłyśmy już naszą przygodę w ringu i bardzo nam się to podoba!


Hanna Nycz... nick: Rodi

Miejscowość: Bytom
Tel.: +48 510 169 783
GG: 3694245
Skype: hanianycz
E-mailhnycz@op.pl
Kilka słów o sobie: Mój Rodezjan to RODI Blask Sawanny. Najcudowniejszy pies, jakiego mogłam sobie wymarzyć. Jego pojawienie się w naszym domu było istną rewolucją. Wiele w naszym życiu zmienił, stając się jego integralną częścią. Dziś nie potrafimy sobie wyobrazić życia bez Rodiego. Ciągle nas zachwyca całym sobą. Jest naszym najwspanialszym Towarzyszem i Przyjacielem. Obecnie w Klubie zajmuję się sprawami finansowymi. W miarę moich możliwości chętnie służę wszelką radą i pomocą.


Edyta i Wojciech Ossowscy... nick: Edyta Ossowska

 

Miejscowość: Warszawa
Tel.: 605 08-36-81
E-mail
sangoma@02.pl
 
Kilka słów o sobie Ja chciałam jamnika, Wojtek buldoga, poszlismy na kompromis :)) Pierwszy rodezjan to wesoły towarzysz, drugi swietny kompan tego pierwszego, obecnie sprawdzamy opcję z trzema. Hodowla niepostrzeżenie stała się naszą pasją, ale w domu mamy również koty i (niestety) myszki.


Kasia Ozimek... nick: Kasia

Miejscowość: Dąbrowa Opolska
Tel.: (077) 464-11-00
Tel.: 0501 324-789
E-mail
kasia.ozimek@wp.pl  
Kilka słów o sobie
Jestem hodowcą z wykształcenia i zamiłowania. Swój dom i życie dzielę z wieloma czworonogami, ale moją wyjątkową miłością są RR-y. Kynologią zajmuję się od '82 roku i jestem szczęśliwą właścicielką hodowli "z Werwą", w tym 3 kochanych rodezjanów. Bardzo liczę na to, że uda nam się stworzyć dobry, mocny klub, klub prawdziwych miłośników rasy, którzy chcą i mogą zrobić wiele dobrego!!!


Jacek Pręgowski... nick: Jacek

Miejscowość: Kraków
Tel.: (+48) 880 130-200 
E-mailpregowski.jacek@gmail.com 
Kilka słów o sobie Miło mi przyznać, że byłem założycielem i współtwórcą naszej strony klubowej, oraz adminem przez pierwsze 2 lata. Obecnie, z uwagi na notoryczny brak czasu, nie mogę już być tak bardzo zaangażowany. O naszych pieskach pisała już Beata Gargas, ja dodam, ze mamy również w domu trzy koty :)


Ala i Jarek Prokop... nick: Ala

Miejscowość: Szczecin
Tel.: 0502 191-460 
E-mail:
prokop@v.pl
Kilka słów o sobie: Ja Jarek, jestem klubowym skarbniekiem a Ala jest "bankowcem" i dzielnie mi pomaga :))


Agnieszka Pulnar... nick: Agnieszka

Miejscowość: Opole
Tel.: (077) 451-70-45
Tel.: +48 601 158 359
E-mail:
rhodesian_bolero@o2.pl
Kilka słów o sobie: Moim ukochanym rudym oczkiem w głowie jest Bolero Z Werwą. Kocham zwierzęta, a w szczególności psy, a od kiedy mam mojego rr-a, moją pasją stało się jeżdżenie z nim na wystawy, z czego wykiełkowało również zainteresowanie kynologią. Bardzo lubię fotografować, a moim ulubionym modelem jest Bolero co widać w kolejnych edycjach konkursu "F'OTO-RODEZJAN".


Ewelina Pyzik... nick: leoginger

Miejscowość: Lublin
Tel.: +48 792 584 458
E-mail: leoginger@op.pl

Kilka słów o sobie: Z wykształcenia lekarz weterynarii. Na co dzień przede wszystkim Mamuśka: w stadzie dwóch synów z krwi i kości oraz dwie "córeczki" - rude pręgowane - Liana i Ginger. Rhodesiany to prawdziwa miłość mojego życia. Moje wykształcenie i miłość do rhodesianów zadecydowała że jestem również hodowcą tych wspaniałych psów.
Naszą dumą są szczenięta które pochodzą z naszej hodowli "LeoGinger".


Monika Rembowska

Miejscowość: Mosina
Tel.: 061 813 73 63
Tel.: 880 427 505
E-mail:
rrbena.rembowska@vp.pl
Kilka słów o sobie: Kilka slow o sobie: Razem z mężem Wieśkiem jesteśmy właścicielami suczki BENA Guernica. Od niedawna mieszkamy pod Poznaniem, niedaleko Wielkopolskego Parku Narodowego. W wolnych chwilach cała nasza trójka uwielbia długie spacery w pobliskim lesie. Poza psami fascynują mnie także nieco większe zwierzęta, jakimi są konie. Hodowlę (tzw. "domową"), której twórcą ma być właśnie nasza Bena, nazwaliśmy "Monwiere". Zapraszamy do rozmowy każdego, kto ma podobne zainteresowania i chce się wymienić spostrzeżeniami.


Malte Schwien... nick: Malte

Miejscowość: Warszawa
E-mail:
ms@actionplan.pl
Kilka słów o sobie: W Klubie RR znany jestem przede wszystkim jako mąż swojej żony. Kocham oba nasze łobuzy z pręgą - psa LEO i suczkę ZULĘ. Jako aktywny niemiecki "rewizjonista" (przewodniczący Komisji Rewizyjnej) staram się wspierać zarząd naszego Klubu swoimi radami .


Ewa Spyra... nick: Ewa Spyra

 

Miejscowość: Warszawa
Tel.: 601 44-44-10
E-mail:
ave_aryps@hotmail.com
Kilka słów o sobie: Psy były obecne w moim życiu od zawsze, ale "prawdziwa miłość" to RR-y! Nie wyobrażam sobie rasy bardziej odpowiadającej mi pod względem charakteru i usposobienia, nie wspominając o wyglądzie. Od maja 2004 wraz z Wojtkiem cieszymy sie własnym rodezyjskim rudzielcem - Dakarem z Werwą.


Dorota Tokarska

Miejscowość: Dziuplina k/Wrocławia
Tel.: +48 71 381 90 48
Tel.: +48 601 504 356
E-mail: ?
Kilka słów o sobie: Lek.wet. od dawna wielka milosniczka rr, a od ponad roku włascicielka wspaniałej 
i najkochańszj rodezjanki "Ceni",  czyli CZENGI Nie dla Każdego


Paulina Uryś... nick: Teba

 

Miejscowość: Legionowo
GG: 2414914
Skype: cynamonowydom
E-mail: paulina.urys@gmail.com

Kilka słów o sobie: Jestem właścicielką dwóch rhodesianów: Nuki urodzonej 24.04.2003 roku zwanej Rudą, oraz mojego wymarzonego Cynamona ur. 07.01.2009 zwanego Misiem. Bardzo chętnie w miarę możliwości spotykamy się na rudych spacerach w okolicach Warszawy. Rhodesiany postawiły moje życie do góry nogami i muszę przyznać, że bardzo mi się to podoba :)


Anna Wartenberg... nick: essska1

Miejscowość: Wrocław
Tel.: 0502 64-33-57
Tel.: -
E-mail:
essska1@yahoo.co.uk  
Kilka słów o sobie: P
ierwszego Rhodesiana nabylam w 1998 roku, jest to "Barbi z Gorących Cieplic" w domu wołana Bagbi, Ruda, Bibinka. Rok temu doszedl do nas "Faber Pręgowce z Jasienia" potocznie Ramzes, obecnie ma 2 latka. Interesuję się psimi sportami, szczegolnie Agility, ostatnio trochę obiedence i tropieniem. Lubię też czasem pojechać na konną przejażdżkę razem z "maluszkami".


Andrzej Wąsowski... nick: Andrzej-Aka

Miejscowość: Rzeszów
Tel.: 0603 644-993
E-mail:
africa.andrzej@gmail.com
Kilka słów o sobie: Od listopada 2004 jest z nami nowy członek rodziny: Afrika Pustynny Zew - "Aka". Jest to nasze szaleństwo i kompletny domowy, rodzinny i firmowy świr. Zaczęliśmy jeździć na wystawy - wystawia córka Małgosia.

<< wstecz
© Copyright 2004-2010 RRclub.pl - Wszelkie prawa zastrze¿one stat4u powered by cms.to.pl