Startuj z nami | | Newsletter | Forum | Mapa strony | Kontakt   
strona g³ówna wy¶lij e-mail znajd¼ na stronieStrona główna

Walne Zebranie Członków Klubu - Bytom 2010

Zawiadomienie Klubu Rasy Rhodesian Ridgeback    
o Walnym Zgromadzeniu Członków Klubu w dniu 27.02.2010 r


Serdecznie zapraszamy na Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze (z wyborami uzupełniającymi) Klubu Rasy Rhodesian Ridgeback, które odbędzie się w sobotę, 27 lutego 2010 r. w sali konferencyjnej ośrodka sportowo - rekracyjnego „Dolomity -Sportowa Dolina”  w Bytomiu. Adres: Bytom-Sucha Góra, ul. Blachówka 94. Wstęp do sali od godz. 10.00, początek zebrania o godzinie 11.00.


Zebranie będzie poświęcone sprawozdaniu z działalności Klubu za rok 2009, dyskusji nad kilkoma zmianami w Regulaminie Klubu i Regulaminie Etycznym (ujednolicenie wzgl. nadrzędnych przepisów ZKwP), oraz wyborom uzupełniającym do Zarządu Klubu, na stanowiska: Przewodniczący(a) Zarządu, Wiceprzewodniczący(a) Zarządu ds. Organizacyjnych, Sekretarz, Skarbnik, oraz dwóch Członków Zarządu.  W załączeniu przesyłamy Państwu porządek obrad Walnego Zgromadzenia. Prosimy też o zapoznanie się z propozycjami zmian w Regulaminie Klubu i Regulaminie Etycznym, załączone na dole strony.


W związku z rezygnacją kilku osób z pracy w Zarządzie Klubu, pragniemy uzupełnić obecny skład o około 9 nowych osób, aby tym samym powołać zastępców, w razie rezygnacji któregoś z członków Zarządu i zapobiec dezorganizacji pracy w Klubie. Kadencja obecnego Zarządu trwa do roku 2012. Wszystkich chętnych do pracy w Zarządzie, prosimy o zapoznanie się z zakresem obowiązków osób pełniących poszczególne funkcje, który znajduje się na stronie www.rrclub.pl  w menu: Nasz Klub / Władze Klubu.
Przypominamy też, że do władz klubów ras można wybierać tylko osoby, które przynajmniej od roku należą do ZKwP


UWAGA: zgodnie z Regulaminem Obrad Walnego Zgromadzenia Członków Oddziału / Klubu (patrz: § 8, punkt 3) „Warunkiem kandydowania jest zgoda zainteresowanego, która w razie jego nieobecności może być złożona w formie pisemnej na ręce Przewodniczącego obrad”. Jeśli więc ktoś z Państwa chciałby kandydować, ale nie może osobiście wziąć udziału w zebraniu, może przesłać pocztą pismo ze swoją zgodą na kandydowanie w wyborach na obecny adres: Izabela Gołąb, ul. Katowicka 7/9a,41-902 Bytom. Ze względu na wymóg oryginalnego podpisu nie możemy w tym wypadku honorować pism przesłanych mailem czy faksem. Prosimy o wysłanie pisma z odpowiednim wyprzedzeniem, tak aby dotarło do biura Klubu przed terminem walnego.


Jak zwykłe prosimy o zabranie ze sobą legitymacji członkowskiej ZKwP, która - wraz z opłaconą składką ZKwP za rok 2010 - stanowi podstawę do wydania mandatu. Komisja wydająca mandaty sprawdzać będzie również, czy uiszczona została składka klubowa za rok 2009 w wys. 40 zł.


Informacje dotyczące dojazdu i mapka dojazdu znajdują się na stronie „Dolomity - Sportowa Dolina”:
http://www.dsd.pl/index.php?p=m&idg=mt,17

Gdyby chcieli Państwo ew. zarezerwować sobie nocleg, w pensjonacie DSD, podajemy kontakt do recepcji: tel.: 032-388-66-15, strona: www.pensjonat.dsd.pl.


Z pozdrowieniami

Izabela  Gołąb, wiceprzewodnicząca Zarządu ds. organizacyjnych 

 

porzadek_obrad.doc

doc, 27 KB, 01/15/10, 1069 downloads

proponowane_zmiany_w_regulaminach.doc

doc, 28 KB, 01/15/10, 1078 downloads
<< wstecz
© Copyright 2004-2010 RRclub.pl - Wszelkie prawa zastrze¿one stat4u powered by cms.to.pl